Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /mnt/data/accounts/w/webmark/data/www/blog/textpattern/lib/txplib_db.php on line 14
Blog v pavučině
Blog v pavučině je mrtev. Ať žije nový blog Všeho s Mírou
Skočit na obsah Skočit na menu Skočit na vyhledávání

Webové fotoalbum snadno a rychle

Pokud si chcete na vlastním webu udělat fotoalbum a nechcete strávit půl dne konfigurací, vyzkoušejte několik skutečně jednoduchých fotoalb.

Generátory náhledů webových stránek

Chtěli byste u odkazů na jiné stránky na svém webu zobrazovat náhled odkazované stránky, ale nechcete si náhledy pro každý odkaz vytvářet sami? Snadná pomoc!

Dávkové hromadné nahrazení textu

Potřebujete nahradit několik řetězců zároveň a to v několika souborech najednou nebo v celém adresáři? Hledáte program, který by právě tohle uměl? Právě jste našli!

Loading... animace na pár kliknutí

Pokud občas potřebujete nejakou tu animaci, která říká „Loading“ / „Nahrávám obsah“ (typicky běžící proužek nebo točící se kolečko), zkuste http://ajaxlo­ad.info/. Vybrat si můžete z několika typů animací a nastavit můžete libovolnou barvu popředí/pozadí.

Textarea de Luxe

Zvláště pokud používáte oblast textarea pro vkládání zdrojového kódu, jistě byste uvítali možnost zvýraznění syntaxe v reálném čase nebo třeba možnost odsazení řádků pomocí tabulátoru. Jak na to?

Předcházející